ČIASTOČNÉ ZABEZPEČENIE EVENTU

Chýba vám dôležitá súčasť? Postaráme sa o ňu.

ČIASTOČNÉ
ZABEZPEČENIE EVENTU

Chýba vám dôležitá súčasť eventu? Postaráme sa o ňu.

Organizujete výročný večierok a chceli by ste ho tento rok niečím ozvláštniť? Dotvoríme atmosféru na vašom podujatí!

Keď nás kontaktujete

Ak nepotrebujete kompletný event na kľúč, vieme pre vás zabezpečiť aj samostatné časti vášho podujatia. Máte obľúbenú firmu na catering, no nemáte nikoho na kultúrny program a na detský kútik? Práve táto sekcia je určená pre vás.

Cenová kalkulácia

Spoločne s vami vyberieme z nášho katalógu jednotlivé služby a atrakcie, ktoré by ste chceli na vašom podujatí a na základe toho vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku. Odporúčame si atrakcie zabookovať v dostatočnom predstihu pred eventom.

Obhliadka a objednávka

Všetky atrakcie a technika v našej ponuke je dostupná v našich skladoch. Neberieme ju od externého dodávateľa. Ak vami vybrané atrakcie ešte nie sú na dátum vášho podujatia zabookované, záväzne vám ich potvrdíme na objednávke a prejdeme k obhliadke priestoru.

Príprava atrakcií

Naša ponuka služieb a atrakcií je naozaj široká, no vieme pre vás pripraviť aj rôzne netradičné služby podľa vašich individuálnych požiadaviek. Zabezpečíme vaše vysnívané atrakcie a odporučíme vám ďalšie, ktoré budú vaši hostia milovať.

Realizácia na evente

V dohodnutý deň a dohodnutý čas očaríme vás aj vašich hostí dokonalým jedlom, programom, zábavnými súťažami alebo inými vybranými atrakciami. Ak máte záujem o kompletný event na kľúč, môžete sa stať hosťom na vlastnom podujatí.

Neváhajte nás kontaktovať: