NÁŠ PRÍBEH

Sme dvaja majitelia a naše hodiny tikajú rovnako už 13 rokov.

NÁŠ PRÍBEH

Sme dvaja majitelia a naše hodiny tikajú rovnako už 13 rokov.

2007

Stretli sa ľudia so spoločnou myšlienkou a dlhodobými skúsenosťami na poli organizovania kultúrnych akcii a festivalov a spojili sa do jedného celku s názvom DOUBLE AGENCY.

2012

Tvrdo pracujeme na „našich“ akciách ako Beckovské Slávnosti, Najväčší rozprávkový les Čachtice-Višňové a Novomestský pivný festival. Postupne zisťujeme, že sa v našej agentúre formuje ďalšie dobrodružstvo: Firemné eventy. Už ich máme za sebou 20.

2014

Prác na festivaloch a firemných akciách každoročne pribúda. Zisťujeme, že každý event je jedinečný. Jedna vec je nám jasná. BAVÍ NÁS TO. V tomto roku vkladáme naše nadobudnuté skúsenosti do ďalšieho veľkého projektu s názvom: KLUB ZA RAMPAMI. Hlavnou myšlienkou bolo, aby sa nám podarilo udržať KLUBOVÚ formu kultúry v Novom Meste nad Váhom aj pre ďalšie generácie.

2017

Všetko najlepšie k 10. narodeninám milá DOUBLE AGENCY. Aký darček sme dostali? Ten najkrajší! Osobné skúsenosti pri organizovaní až 643 eventov, vlastný vozový park, viac ako 70 atrakcií, technického vybavenia na festivaly aj catering. A toto všetko máme v našom sklade. Narodeninové heslo znelo: „Ďakujeme za to všetko a IDEME ĎALEJ!“

2020

Na prelome tohto magického roku rezonovalo jediné číslo: 1034.
1034 eventov, festivalov, dní obcí, koncertov, párty, teambuildingov..

S hrdosťou sme prijali túto informáciu. Je zaväzujúca a zároveň motivujúca. Zistili sme, že sa máme stále čo učiť a zlepšovať. Vieme však, že Double Agency stojí na pevných základoch SKÚSENOSTÍ, PRACOVITOSTI, PROKLIENTSKOM PRÍSTUPE, INOVÁCII, ČESTNOSTI A SERIÓZNOSTI.


Tešíme sa na ďalšie výzvy a zároveň VÁS pozývame do nášho príbehu.

Aj vám radi pomôžeme s organizáciou eventu