event na kľúč

Buďte hosťom na vlastnom podujatí
Bez starostí a bez stresu

event na kľúč

Buďte hosťom na vlastnom podujatí

Eventy na kľúč sú ideálnym riešením pre zaneprázdnených zákazníkov. Nechajte to na nás, o všetko sa postaráme!

Prvotný kontakt

Ak máte záujem o podujatie na kľúč, neváhajte nás kontaktovať. Predstavíme vám všetky možnosti zabezpečenia vašej akcie a o všetko sa postaráme. Vy si môžete len vyložiť nohy a užívať si atmosféru rovnako, ako ostatní hostia na vašom evente.

Predbežná kalkulácia

Po úvodnom kontakte a pochopení vašej predstavy vám pripravíme predbežnú cenovú ponuku. Namiešame vám dokonalý cocktail zábavy za rozumnú cenu. Ak sa vám bude ponuka pozdávať, môžeme sa posunúť k ďalšiemu kroku.

Obhliadka priestorov

Vždy radi vieme, do čoho ideme, a preto sa spoločne stretneme na zamýšľanom mieste podujatia a dokonale premyslíme, ako ho pripraviť pre návštevu vašich hostí. Následne podpíšeme záväznú objednávku a pustíme sa do chystania vášho eventu.

Produkcia

Všetky atrakcie a technické zabezpečenie v našej ponuke priamo vlastníme, a preto ich nemusíme zháňať u externých dodávateľov. Ak sú vami vybrané atrakcie na dohodnutý termín voľné, záväzne vám ich pripravíme a nachystáme aj iné požadované veci.

Realizácia

V deň D sa už len nebudete stíhať obzerať okolo seba a uvedomovať si, že vaše podujatie fičí ako namydlený blesk. O všetko sa postaráme a až do finálneho upratania priestoru po vašom evente budeme pre vás neustále k dispozícii. 

Neváhajte nás kontaktovať: