zabezpečenie podujatí

Posvietime si aj na váš event

Potrebujete event na kľúč? Suplovať subdodávku technického vybavenia?
Alebo len catering plný chutných jedál? Nechajte to na nás!

EVEnt na kľúč

Chcete zveriť svoj event do rúk profesionálov? Od zadanie vašej požiadavky až do ukončenia akcie nemáte žiadne starosti! Staňte sa hosťom na vlastnom podujatí. Všetko vybavíme za vás a pridelíme vám zodpovednú osobu, ktorá vás o všetkom informuje.

Čiastočné Zabezpečenie eventu

Nepotrebujete kompletný event na kľúč? Máte obľúbenú firmu na catering, no radi by ste na firemnom večierku zabezpečili perfektný detský kútik? Práve pre vás je určená naša ponuka čiastočného zabezpečenia eventu. Vyberte si z našej ponuky jednotlivých služieb.

Subdodávky

Organizujete podujatie a chýba vám dôležité technické zabezpečenie? Radi vám pomôžeme nesklamať vášho klienta. Všetky veci v našej ponuke atrakcie a techniky na prenájom máme skladom okamžite k dispozícii. Radi vám pripravíme cenovú ponuku na jednotlivé atrakcie.

Catering

Láska, spokojnosť zamestnancov, dobrá nálada návštevníkov festivalu, bravčové koleno… Viete, čo majú tieto veci spoločné? Prechádzajú cez žalúdok! Objednajte si catering v našej réžii: Od fastfoodu až po exkluzívne stolovanie. Už sa vám zbiehajú sliny?