MAlý alebo veľký event?
budete spokojní.


Čo o nás hovoria spokojní klienti? Prečítajte si, ako vnímajú naše služby a eventy v našej réžii.

"Chcela by som sa poďakovať firme Double agency za niekoľkoročnú spoluprácu pri organizovaní našich firemných eventov. Vyzdvihla by som profesionálny prístup, perfektnú atmosféru, ktorú dokázali vždy vytvoriť a nekonečnú dávku kreativity. Myslím, že v súčasnosti nie je jednoduché zaujať či už malých alebo veľkých. Ale Double agency sa to vždy podarilo.
V mene spoločnosti Microflor s.r.o by som Vám chcela popriať veľa zdravia, pozitívnej energie a síl pri príprave a realizácii Vašich projektov.
Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu pri organizovaní podobných podujatí."


Zuzana Pepelová
Microflor, s.r.o.

"Ako starosta obce Beckov som rád, že sa darí agentúre Double Agency každoročne organizovať Beckovské Slávnosti. Je to príjemné historicko-kultúrne podujatie, ktorého sa zúčastňujú návštevníci z rôznych kútov Slovenska aj zahraničia. Beckovské Slávnosti sú výnimočné podujatie v trenčianskom kraji a tiež sú organizované na profesionálnej úrovni o čom svedčia spokojný návštevníci, ktorí sa k nám do Beckova radi vracajú. S pohľadu obce je to zaujímavá reklama, ktorá napomáha budovaniu pozitívneho turistického povedomia našej obce.
Prajem Double Agency, veľa energie, entuziazmu pri organizovaní ďalších ročníkov Beckovských Slávností."


Daniel Hladký
Starosta obce Beckov

"Spoločnosť Double agency pre nás organizovala eventovú akciu - oficiálne otvorenie závodu Röchling v Kočovciach. Príprava, komunikácia, celkový servis, technická podpora a cateringové služby nevynímajúc zo strany agentúry boli na vysokej profesionálnej úrovni a prebehli bez najmenších komplikácii a problémov. Predčili naše očakávania. Vrele odporúčame."

Ing. Emilia Himlerova
HR Personal / Assistant PM
Röchling Automotive Slovakia s.r.o 

"So spoločnosťou Double Agency máme dlhoročné skúsenosti pri  realizácii našej obľúbenej akcie „Family Day“. Veľmi oceňujeme ich profesionálny prístup, tímovú prácu, ústretovosť a rýchle riešenie našich požiadaviek."

Hana Škrabáková
HR Generalist
Inalfa Roof Systems Slovakia s.r.o.

Naši partneri

Aj vám radi pomôžeme s organizáciou eventu