SUBDODávky

Ponuka pre eventové agentúry - Máme atrakcie, ktoré vám chýbajú.

SUBDODávky

Ponuka pre eventové agentúry - Máme atrakcie, ktoré vám chýbajú.

Organizujete event a váš klient má požiaduje atrakcie, ktoré nemáte? Dodáme Vám ich!

Kontaktujte nás

Ak organizujete podujatie a nemáte naň technické zabezpečenie, prezrite si našu ponuku a neváhajte nás kontaktovať. Radi vám predstavíme naše individuálne služby a zaskočíme za vás na miestach, ktoré nedokážete pokryť vlastnými silami.

Pripravíme vám ponuku

Na základe vami vybraných služieb a atrakcií vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru. Ak budete s navrhovanou cenou spokojní, zašlete nám záväznú objednávku a zarezervujeme vám na daný dátum vami vybrané atrakcie.

Obhliadka priestorov

Aby bol zážitok vašich hostí na plánovanom podujatí čo najlepší, musí byť všetko domyslené do posledného detailu. Aj keď je podujatie vo vašej réžii, radi by sme videli priestory, v ktorých sa bude event odohrávať, vďaka čomu si pripravíme všetko potrebné.

Všetko vopred nachystáme

Vybrané atrakcie máte záväzne booknuté na váš termín a nikto vám ich už „nevyfúkne“. Všetky služby z vami vybraného balíka dôkladne prichystáme. Ak máte záujem aj o iné individuálne požiadavky, neváhajte sa nás opýtať osobne.

Finálna realizácia

V deň konania eventu budeme dochvíľne pripravení rozložiť techniku, atrakcie alebo pripraviť catering na vašom podujatí. Zaručíme vám maximálnu spokojnosť vašich hostí a ničím nerušený priebeh podujatia na stanovištiach, ktoré má na starosti Double Agency.

Neváhajte nás kontaktovať: